shape-top shape-bottom subpage-overlay

Sesli Chat Fonksiyonu

202 okunma

SesliNefes.Com kullanıcılarına bedava sesli chat fonksiyonunu sunmaktadır. Dünya’nın her yerinden sohbet odaların giriş yapan bay ve bayan kullanıcılarımız ile sesli chat yaparak yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kazanmak çok basit.
Yalnız geçen günler insan için sıkıcı olur. Bugünlerinde yanınızda olacak yeni arkadaşlar bulmak ve onlarla sesli görüntülü sohbet yaparak yalnızlığınıza son verebilirsiniz.
Sesli chat yapmak isteyen kullanıcılarımız sohbet odalarına giriş yapabilmek için İnternet Explorer tarayıcısını kullanmanız ve Speakychat java uygulamasını indirip yüklemeniz gerekmektedir.
Speakychat java uygulamasını bir defa yükleyip diğer girişlerinizde tekrar indirip kurmanız gerekmemektedir. Speakychat java uygulaması herhangi zararlı bir içerik içermemekte olup, tamamen sohbet odaları içerisin de sesli ve görüntülü olarak sohbet etmeniz için gerekecektir. Aksi halde sohbet odalarına giriş yapamazsınız.
Sesli ve görüntülü sohbet hizmetinin yanı sıra daha birçok özellikleri olan sohbet panelimize ücretsiz üye olarak da avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.
Arkadaşlıklar, dostluklar, yeni birliktelikler ve eğlenceli vakitlerinizi SesliNefes.Com güvencesi ile geçirmek için acele edin. Sesli Chat Odaları içerisinde şuanda sizler gibi birçok bay ve bayan kullanıcı karşılıklı sesli ve görüntülü olarka iletişime geçip daha sıcak ve samimi dostluklar elde edebiliyorlar. Tüm bu imkanları ücretsiz sunmaktayız. Sesli ve görüntülü chat’e başlamak için daha ne bekliyorsunuz.

Etiketler : , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir