shape-top shape-bottom subpage-overlay

Sesli Chate Nasıl Giriş Yapılır

206 okunma

Sesli sohbet odalarına ilk defa girecek olan kullanıcılarımızın başlığını atmış olduğumuz speakychat isimli activex uygulamasını bir defaya mahsus bilgisayarınıza indirip yüklemeniz gerekmektedir.

Maalesef bazı kullanıcılarımızın böyle bir java (avtivex) uygulamasından habersiz olduğu için sesli chat odaları içerisine giremediği gerçeği kaçınılmaz durumların başında gelmektedir. Bu yüzden eğlencenin ve sohbetlerin bitmediği chat odalarımıza bağlanmak istiyorsanız aşağı bölümde bağlantısını oluşturduğumuz speakychat uygulamasını manuel olarak bilgisayarınıza indirip kurmalısınız. Kuruluma başladığınızda takılacağınız zor bölümler hiç yok diyebiliriz. Çünkü yapmanız gereken uygulamayı yönlendirildiği şekilde kurmanızdar.

Speakychat uygulaması kurulum esnasında tüm web tarayıcılarınızı kapatın ve işleme öyle devam edin. Aksi takdirde java kurulum esnasında kendini beklemeye alır ve tarayıcılardan çıkmanızı bekler. Siz tarayıcınızı kapatmadığınız süre boyunca kusursuz bir kurulum gerçekleştiremezsiniz. Birde bazı bilgisayarlardaki anti-virüs programları bu javamızı virüs tehdidi olarak algılayabiliyor. Lütfen bu konuda bize güvenin ve tehdit uyarısını göz ardı ederek kurulum işleminize devam ediniz. Kesinlikle sitemizden indireceğiniz hiç bir uygulama tabanlı programlarda virüs bulunmaktadır.

Speakychat Activex Java indirmek için tıklayın

Dikkat; Kurulum esnasında yada download aşamsın da herhangi bir beklenmedik sorunla karşılaşıyorsanız lütfen bize bu konu altındaki yorum bölümünden bildiriniz. Gerekli aksaklığı gidermenizde yardımcı olacak cevaplamayı tarafınıza iletelim. Amacımız sizi ve sizler gibi saygı değer dostlukları sesli sohbet sitemize kazandırmak. Emin olun gireceğiniz bu sohbet odalarımızda öylesine eğlenecek ve kafa dağıtacaksınız ki belki sitemizin bağımlısı bile olacaksınız.

SpeakyChat tabanlı sesli sohbet sitelerinin size sunduklarından kısaca bilgi verecek olursak;

  • Kamera açabilirsiniz.
  • Mikrofonda konuşabilirsiniz.
  • Hareketli resim görsellerini kullanabilirsiniz.
  • Sohbet arkadaşlarınız ile anlık özelden yazışabilirsiniz.
  • Etkileyici ve gösterişli kafa iconları seçebilirsiniz.

Daha sayamadığımız bir çok özellikten speakychat uygulaması sayesinde faydalanabilirsiniz. SesliNefes.Com sesli sohbet platformuna şimdiden hoş geldiniz.

Etiketler : , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir