shape-top shape-bottom subpage-overlay

Sesli Sohbet Odalarına Giremiyorum

299 okunma

Sesli chat sitelerine nasıl giriş yapılır?

Öncelikle internet explorer tarayıcımızı açıp, google arama motoruna seslinefes.com yazıyoruz. Ana sayfamıza giriş yaptıktan sonra ister ücretsiz üye olarak isterseniz üye olmadan misafir girişini kullanarak giriş yap butonuna tıklıyoruz. Daha sonra yeni sayfa ekranı açılacak, bu sayfada eğer ilk defa sesli chat sitesine giriş yapıyorsanız SpeakyChat Activex uygulamasını bilgisayarınıza bir defaya mahsus indirip kurmanız gerekmektedir.

Not: SpeakyChat Activex jawa uygulaması tamamen güvenli olup sohbet odalarına giriş yapmanız ve daha kaliteli sesli ve görüntülü konuşmalarınız için gerekmektedir.

Sesli chat sitelerinin özellikleri nelerdir?

SpeakyChat uygulamsını indirdikten sonra sesli chat odaları içerisine sorunsuz bir şekilde bağlandınız. Şimdi sizlere sesli chat odalarımızın ne gibi özelikleri var, neler yapabilirsiniz bu konu hakkında kısa bilgi verecek olursak;

  • SpeakyChat uygulamasının gelişmiş smile ifadelerini kullanabilir ve animasyon atarak çalınan veya söylenen şarkılara eşlik edebilirsiniz.
  • Sesli chat sitelerinin en önemli ve güzel özelliği ise yetki sistemidir. Site sahipleri, yöneticileri, oda sahipleri, oda yetkilileri ve sorun başvuru yetkilileri ile irtibata geçebilir, hangi konuda olursa olsun yardım isteyebilirsiniz.

Sesli chat yetkili ve kayıtlı kullanıcı (user) olmanın özellikleri nelerdir?

  • Özel renkli rumuz sahibi olabilirsiniz.
  • Kendinize ait hareketli flash nick yaptırıp, sohbet odalarında farklı bir izlenime sahip olabilirsiniz.
  • Birebir yazılı chat yapmak için istediğiniz kullanıcılara özel mesaj gönderebilirsiniz.
  • Kimsenin sizi dinleyip göremeyeceği birebir sohbet (özel oda) davetiye gönderebilirsiniz.
  • Özel olarak sohbet odalarında farklı iconlar kullanabilirsiniz.

Sizlerde en kaliteli ve güvenilir sesli chat sitelerinden biri olan SesliNefes.Com sohbet odalarında ücretsiz yetki ve oda sahibi olmak istiyorsanız, yönetici ve yetkili arkadaşlardan bilgi alabilirsiniz.

Etiketler : , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir